• DOLAR
  3,7897
  % -0,22
 • EURO
  4,6738
  % -0,28
 • ALTIN
  161,9910
  % -0,09
 • BIST
  $11.334
  % -1,18
2017 Gelin Başı Modelleri

2017 Gelin Başı Modelleri

2017-gelin-basi-modelleri

2017 gelin başı modelleri olarak bol miktarda seçenek bulunmaktadır. Fakat burada önemli olan oluşturulan gelin başının gelinliğe uygun bir tarzda olması önemlidir. Çünkü şatafatlı bir şekilde yapılan gelin başı sade bir şekilde düzenlenen gelinlik modeli ile bütün leşmeyeceğin den dengesiz bir düzenleme olacaktır. Gelin başı yapım aşamasında ortaya çıkarılan çalışmalar gelinler için çok büyük önem arz ettiğinden normal zamanda yapılan saç modellerinden çok daha ayrı bir heyecan katmaktadır. Bu tür bir model oluşumu gelinin tek dikkat çeken kişi olacağı bilinci ile bütünleşince önemini daha da arttırmaktadır. 2017 gelin başı modelleri olarak seçilebilecek seçenekler arasında eğer prenses tarzı bir gelinlik modeli seçilmiş ise saçların toplanması işleminde küçük modeller tercih edilmemelidir çünkü bu tür bir çalışma sonucunda yüz hatları da küçüleceğinden uyumsuz bir durum ortaya çıkacaktır.

2017 gelin başı modelleri seçimlerinde vücuda oturan bir gelinlik modeli seçilmiş ise saçlar abartılmadan ve fazla bir dağınık hava yaratmadan model oluşturulmalıdır. 2017 gelin başı modelleri seçimlerinde gelinin yüz hatları saçların arasında kaybolmayan modeller seçilmelidir. Bu yüzden gelinin yüz hatları göz önünde bulundurularak saçlar şekillendirilmelidir. Gelin saç modelleri olarak örgülü ve topuz gelin başları bu yılında trend gelin başı modelleri arasında yer alan en belirgin saç modelleri olmaktadır. Balerin topuzu saç modelleri gelinleri ince yapılı görüntü kazandırırken zarif bir yapı kazandıracaktır.

2017 gelin başı modelleri tesettür tazında ki seçimlerde genellikle üst kısımlar kabarık yapılı eşarbın içinde dolgun görünüm kazandıran bir yapı oluşturma önemli bir ayrıntı olmaktadır. Bu tür tesettür gelin başı oluşturma çalışmalarında gelinin yüz şekli kaybedilmeden ön plana çıkaracak şekilde düzenleme yapılmaktadır. Bu detayların ön planda tutulması ile gelinin yüz şekline uygun gelin başı oluşturmak gelinliğin ince zarif yapısını da ön plana çıkaracaktır. 2017 gelin başı modelleri tesettür tarzı bir model seçiminde kumaş seçiminde ayrı bir önem arz etmektedir. Bu tarz bir gelin başı yapımında saçlar görünmeyeceği için kumaşın yapısı zarif ve akıcı tarzda bir kumaştan yapılması saten kumaş kullanımından ziyade ipek tarzı kumaşlar kullanmak zarif bir yapı elde etme konusunda uygun olacaktır.

2017 gelin başı modelleri tesettür modellerde gösterişli bir model oluşturulmak isteniyorsa. Gelinlikte kullanılan aksesuarların gelin başı üzerinde de detaylar atlanmadan kullanılması uyum sağlaması konusunda gelin başı yapımında dengeyi sağlayacaktır. Tesettür gelin başı oluşumlarında bu yılın en trend moda tasarımcıları koleksiyonlarında yer verdikleri modelleri web sitelerinde ortaya çıkararak bu konuda seçim yapmakta zorlananlar detayları internet sitesi aracılığı ile incelemeleri sonucunda daha detaylı kararlar almalarında faydalı olacaktır. 2017 gelin başı modelleri olarak düzenlenen çalışmalar kapsamında bu yılın gelin başları gelecekte de gelinler tarafından incelenerek detaylar daha zarif ve ince olarak tasarlanmasına olanak sağlayacaklardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?