• DOLAR
  3,7897
  % -0,22
 • EURO
  4,6738
  % -0,28
 • ALTIN
  161,9910
  % -0,09
 • BIST
  $11.334
  % -1,18
Aşkta sınır tanımayan çiftler

Aşkta sınır tanımayan çiftler

Aşkın yaşı, sınırı, kilosu, boyu var mıdır? Bazı çiftler için yok. İşte toplumsal bütün baskılara ve alışılagelmiş ölçütlere aldırış etmeden aşklarını yaşayan çiftler…
Aşkta sınır tanımayan çiftler

Kadın olarak tanışıp erkek olarak evlenen çift

Kate Bushnell 2 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi Abbie Games, çocukluğundan beri erkek olmak istediğini söyleyince çok şaşırdı ancak ona destek olmaya karar verdi. Sevgilisinin hormon tedavisi sırasında kendisi de kadın vücuduna sıkışmış bir erkek gibi hissettiğini fark edince o da cinsiyet değiştirme kararı aldı. Lezbiyen çift, şimdi iki erkek olarak evlenmeyi planlıyor.

Aşkta sınır tanımayan çiftler

Obez kadın ve kaslı sevgilisi

Gloria Shuri Nava isimli güzellik bloggerı fazla kilolarının mutluluğuna engel olmasına izin vermiyor. 22 yaşındaki sevgilisi Ali’yi yanında görenler genç kadını sürekli aşağılıyorlar. Böylesine yakışıklı ve kaslı bir erkeğin obez bir kadınla olmasına anlam veremiyorlar. Ancak çift bütün eleştirilere kulak tıkamış.

Aşkta sınır tanımayan çiftler

Kendisinden 60 yaş büyük kadınla aşk yaşayan adam

Kyle Jones isimli 31 yaşındaki adam, anneannesi yaşında kadınlarla çıkıyor ve hatta 50 yaşındaki annesiyle tanıştırmayı da ihmal etmiyor. Kyle, son 5 yıldır 91 yaşındaki Marjorie McCool ile birlikte. Aralarında 60 yaş fark olan çift aktif bir seks hayatları olduğunu iddia ediyor.

Aşkta sınır tanımayan çiftler

Dünyanın en güçlü cücesi ile trans sevgilisi

Dünyanın en güçlü cücesi olarak bilinen 1.30 metre uzunluğundaki Anton Kraft, kendi ağırlığının 4 katı ağırlıkları kaldırarak rekorları altüst ettikten sonra 1.90’lık transeksüel sevgilisi China Bell ile evlenmeye karar verdi.

Aşkta sınır tanımayan çiftler

Dünyanın en uzun gelini

Elisany da Cruz Silva, Brezilya’nın en uzun genci olmakla kalmayıp dünyanın en uzun gelini olmaya hazırlanıyor. Boyu 203 cm olan Silva, kendisinden 41 cm kısa olan sevgilisi Francinaldo da Silva Carvalho ile evlenmeye karar verdi.

Aşkta sınır tanımayan çiftler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?