• DOLAR
  3,7897
  % -0,22
 • EURO
  4,6738
  % -0,28
 • ALTIN
  161,9910
  % -0,09
 • BIST
  $11.334
  % -1,18
Bu estetikler erkekler için

Bu estetikler erkekler için

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, erkeklerdeki meme büyümesine bağlı olarak gelişen sorunu Jinekomasti operasyonlarıyla çözdüklerini açıkladı.

Jinekomasti operasyonu artık çok kolay

Op. Dr. Bülent Cihantimur , “ meme büyüklüğü sorunu yaşayan erkek hastalarımıza eskiden, bu alandaki tüm dokunun çıkarılması işlemi yapılırdı ve bu da çökmelere ve estetik dışı görüntülere sebep olurdu. Fakat artık jinekomasti operasyonlarında noktasal girişlerle, içerideki yağı eritip, dışarıya alıyoruz. Eğer memede kistik bir doku varsa, minimal kesintilerle çıkarılabiliyor. İz kalmadığı gibi hastamız hemen ertesi gün sosyal hayatına dönüş yapabiliyor” açıklamasında bulundu.

Baklava karın kasına kavuşmak mümkün

Baklava karın olarak da anılan karın kası estetiği, liposculpture tekniği kullanılarak yapılıyor diyen Cihantimur  “ mevcut kasların kıvrım yerleri üzerindeki yağ tabakasına işlem yapıyor ve bu alanı inceltiyoruz. Bu, kasların belirgin hale gelmesi sağlanıyor ve baklava gibi dilimler oluşturuyor. Eğer karın bölgesinde yağlanma oranı fazla ise, yüzeysel yağın bir bölümü alındıktan sonra yine aynı şekilde kıvrım yerlerine karın kası tasarımı gerçekleştiriyoruz” ifadesinde bulundu.
 

Erkekler nasıl görünmek istiyor?
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?