• DOLAR
  3,7897
  % -0,22
 • EURO
  4,6738
  % -0,28
 • ALTIN
  161,9910
  % -0,09
 • BIST
  $11.334
  % -1,18
Kaş şekilleri (Yüz şekline göre kaş modelleri nasıl olmalı?)

Kaş şekilleri (Yüz şekline göre kaş modelleri nasıl olmalı?)

Kaş şekilleri surat ifadeniz için en önemli ayrıntıdır. Kaşınızdan kopan bir telin, üzerindeki ufacık değişikliğin bile yüz ifadenizde ne kadar büyük bir değişikliğe neden olduğunu biliyor musunuz?  Bir de yanlış şekillendirilmiş ya da yüzünüze uygun olmayan bir kaşa sahip olduğunuzu düşünün. 

pembenar.com özel haberidir(pmb)

Tüm bu kötü görünümden kurtulmanız için hazırladığımız kaş şekilleri haberini dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Kaş şekline göre karakter analizi

Oval yüze sahip olanlar için kaş şekilleri
Oval bir yüze sahipseniz keskin kavislere sahip kaşlar için için ideal. Amaç yüzünüzü daha uzun göstermektir. Bu nedenle kavisler işe yarayacaktır.aynı zamanda kaşınızın ucu aşağı doğru bitmemelidir.

Üçgen yüze sahip olanlar için kaş şekilleri
Üçgen yüzlülerin alın bölgeleri normalden biraz daha geniştir. Bu nedenle kavisli olmayan ve uzun kaş modeline sahip olmalılar. Aynı zamanda seyrek kaşlara sahip olanlar için kaş kalemini öneririz.

Dikdörtgen sahip olanlar için kaş şekilleri
Dikdörtgen yüzlüler için en uygun kaş şekli kavislidir. Ancak kesinlikle keskin kavisler vermemeye özen gösterin. Yüzün üst kısmını biraz daha geniş göstermek amacıyla kaşlarınıza kavis vermelisiniz. Aynı zamanda hafifçe kaşlarınızın arasını da doldurun.

İple tüy almanın püf noktaları

Kare yüze sahip olanlar için kaş şekilleri
kara yüz şekline en uygun kaş yuvarlak kavisli şekildir. Yüzünüzdeki keskin hatları dağıtmak için olabildiğinde yuvarlak hatlı kaşlara sahip olun. Aynı zamanda kaşlarınızın arasını da boş bırakmayın.

Yuvarlak yüze sahip olanlar için kaş şekilleri
Köşeli kaş şekli yuvarlak yüz hatlarına sahip biri için en idealidir. Aynı zamanda son dönemlerde bu yüz şekline sahip olanlarda düz kaşları da görmek mümkün. Oldukça da güzel duruyor. Kaşlarınızın dağınık kalmamasına ve boşluksuz olmasına özen gösterin.

En pratik ve etkili tüy alma yöntemi hangisidir?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?