• DOLAR
  3,7897
  % -0,22
 • EURO
  4,6738
  % -0,28
 • ALTIN
  161,9910
  % -0,09
 • BIST
  $11.334
  % -1,18
Sünnet Annesi Neden Beyaz Giyer?

Sünnet Annesi Neden Beyaz Giyer?

düğün sahiplerinin şık olmaları ki bu da düğün sahiplerini belli etmesine vesile olur. Burada bir ayrıcalık gözümüze çarpar.

Düğün anneleri  ikiye ayrılır birincisi nikah anneleri ikincisi sünnet anneleri ikiye ayrılma nedeni nikah ve düğün anneleri abiye elbisede renk seçiminde özgürdür dilediği rengi seçer sarı,kırmızı. turuncu, eflatun, mavi, pembe. ve hatta siyah gibi bütün renkleri diledikleri gibi seçebiliyor ve asıl sorun düğün anneleri dilediği rengi seçebiliyorsa sünnet anneleri neden tek renk dışana çıkamıyor ve asıl soru Sünnet Annesi Neden Beyaz Giyer? Bunu hiç düşündünüz mü? Sünnet annesi ne renk giyer? sünnet annesi abiye elbise giyer mi? bunları içinizden geçirdiğinizden emin? Sünnet annesi beyaz giyer beyaz rengin asaletini üzerinde sadece evlendiğinde beyaz rüyalarındaki gelinlik ile taşımıştır. Beyaz abiye elbise neden giyer sünnet annesi ? çünkü sünnet olan erkek çocuk annesi bu asil günü asil bir renk ve asil bir kıyafet ile tamamlamalı,süslemeli. her genç kız için en önemli gün evlendiği gündür. Oğlunun sünnetinde ise kendi düğünü varmış gibi  şık abiye elbisede beyaz giymeli sünnet anneleri.

Beyaz renk saf duru ve temizliğin ifadesi anlamını taşır bir kadın çok istisnalar olmadıkça bu iki gün dışında beyaz rengi abiyede tercih etmez bu yıllardan beri gelen gelenek üzerine bir kadın beyaz rengi bir evlendiği gün birde oğlunun sünnet olduğu gün bu iki gün beyaz rengi tercih eder sünnet anneleri neden beyaz giyer? Beyaz rengin asaletinden sünnet annesine çok yakışmasından özellikle muhafazakar kesimin abiye seçerken beyaz rengin büyüsü ile o özel günü  beyaz abiye elbisesinde aynı kumaş ve aynı renkten türban  kombine etmesi gerekiyor türbanlı abiye bulamıyorsa  beyaz şifon kumaştan eşarp kestirerek beyaz abiye elbisesine kombin yapabilir.

Beyaz renk giymesi için nedenini bilerek sünnet annelerine Alışverişinizin daha kolay olabilmesi için sitemizi sürekli takip edebilirsiniz. Alışveriş dünyanıza renk katan sitemizin her gün güncellenen konularını gözden geçirerek daha kolay ve zevkli alışveriş yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?